Duben

Tak nám uběhl další měsíc. A co jsme dělali v průběhu celého dubna? Cvičili jsme, běhali, prolézali, chodili na procházky po okolí, zpívali písničky a užívali si zářících barev ve „snůzíčku“. Samozřejmě jsme se i pilně učili. Učení ale není jen o písmenkách a číslech. Proto jsme si třeba povídali o tom, že jaro je symbolem nového začátku. Příroda se probouzí ze zimního spánku, ožívá a všechno začíná růst a kvést. Chtěli jsme trošku toho jarního oživování přinést i do naší třídy. Proto jsme si vytvořili květináčky, do kterých jsme nasypali semínka ječmene. Semínkám jsme poskytli dostatek vody a světla. Abychom si květináčky poznali, označili jsme si je zápichy se jménem či obrázkem. Teď už jen budeme čekat, jak nám náš ječmen bude růst.

Mgr. Monika Klempířová

tn_obrazek_19497.jpeg